LXR
Dysk SSD Lexar NS100 2,5" 512GB SATA
501,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Interfejs | SATA III |
| NVMe | Nie |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Współczynnik TBW | 256 |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na wstrząsy |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 34 g |
| Głębokość produktu | 69,8 mm |
| Szerokość produktu | 100,2 mm |
| Wysokość produktu | 7 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Odporność na wibracje | 20 G |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].