PAT
Dysk SSD Patriot P300 2TB M2 2280 PCI-Ex4 Gen3 NvME
1 173,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2100 MB/s |
| NVMe | Tak |
| Sekwencyjna szybkość zapisu (ATTO) | 1650 MB/s |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Losowy odczyt (4KB) | 290000 IOPS |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (CDM) | 2100 MB/s |
| Korekcja ECC | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 2 TB |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Sekwencyjna prędkość odczytu (ATTO) | 2100 MB/s |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| Współczynnik TBW | 320 |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Prędkość zapisu nośnika | 1650 MB/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Sekwencyjna prędkość zapisu (CDM) | 1650 MB/s |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Losowy zapis (4KB) | 260000 IOPS |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 3,8 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 9 g |
| Szerokość produktu | 80 mm |
Moc
| Pobór mocy (bezczynny) | 0,38 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 20 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Wysokość opakowania | 99,6 mm |
| Głębokość opakowania | 6,6 mm |
| Szerokość opakowania | 130,8 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 70 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].