ADT
Dysk zewnętrzny SSD ADATA Elite SE880 500GB Szary
503,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Technologia Thunderbolt | Nie |
| Złącze USB | USB Type-C |
| Wersja USB | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Wi-Fi | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 64,8 mm |
| Waga produktu | 31 g |
| Wysokość produktu | 12,2 mm |
| Szerokość produktu | 35 mm |
Dysk SSD
| Pojemność pamięci SSD | 500 GB |
| Prędkość odczytu z nośnika | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 2000 MB/s |
Dane opakowania
| Przewody | USB |
Cechy
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Szyfrowanie sprzętu | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].