EAT
Eaton-Eaton 5PX 3000i RT3U G2
11 823,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 B CB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Pojemność stelaża | 3U |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Pozostałe funkcje
| Złącza wyjściowe | 8 x IEC C13 (10A) 2 x IEC C19 (16A) |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 31,1 kg |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 129 mm |
| Głębokość produktu | 483 mm |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 10 x gniazdo sieciowe |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Wtyczka | C20 panel |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
Cechy
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Częstotliwość wejściowa | 47/70 Hz |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 294 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
Dane opakowania
| Dołączona karta zarządzająca | Nie |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Bateria
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].