EAT
Eaton UPS Eaton 9E 3000i
5 437,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE, CB, EAC |
Konstrukcja
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
Porty i interfejsy
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C19 panel |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 7 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | C20 panel |
Cechy
| Częstotliwość wejściowa | 40/70 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 176 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 300 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Poziom THD prądu wyjściowego | 2% |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Moc rzeczywista | 2400 W |
| Zdolność przeciążeniowa (10 sekund) | 150% |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 208 V |
| Wydajność (tryb on-line) | 91% |
| Zdolność przeciążeniowa (3 sekundy) | 150% |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 3 kVA |
| Zdolność przeciążeniowa (1 minuta) | 130% |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 24,2 kg |
| Głębokość produktu | 399 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Safety regulation & standards
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].