EAT
Eaton- zasilacz awaryjny UPS 9E 2000i Rack2U
5 405,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1 IEC/EN 62040-2 CE |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Diody LED | Tak |
Porty i interfejsy
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Port RS-232 | 1 |
| Typy wyjść AC | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Port USB | Tak |
| Wtyczka | C13 panel |
| Interfejs szeregowy | Tak |
Cechy
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,9 |
| Wydajność (tryb ECO) | 96,5% |
| Emisja ciepła | 546 BTU/h |
| Częstotliwość wejściowa | 40/70 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Współczynnik mocy wejściowej | 99 |
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 276 V |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 140 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wydajność | 91% |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2 kVA |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dane opakowania
| Przewody | Kabel mocy wyjściowy, Kabel USB |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu | 4,5 min |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 12 min |
| Rodzaj baterii | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 29,9 kg |
| Głębokość produktu | 608 mm |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Wysokość produktu | 86,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 96% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].