EUK
EUKANUBA Adult Golden Retriever - sucha karma dla psa - 12 kg
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wielkość rasy | Średnia rasa 10 - 25 kg |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Rasa pupila | Golden Retriever |
| Rasa pupila | Labrador |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Wielkość psa | Duże (18-27 kg) |
| Smak karmy | Kurczak |
| Efekty zdrowotne | Zdrowie ogólne |
| Dodatkowe cechy | Zdrowie ogólne |
| Rasa psa | Golden Retriever |
| Waga produktu | 12 kg |
| Bez cukru | Brak danych |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Kurczak |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Bezglutenowe | Nie |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Wartości odżywcze
| Popiół surowy | 7,2% |
| Fosfor | 1% |
| Białko | 26% |
| Wapń | 1,25% |
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Włókna surowe | 2,6% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].