EUK
Eukanuba Breed Specific Cocker Spaniel Adult - sucha karma dla psa - 7,5 kg
123,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Dodatkowe cechy | Sierść i skóra |
| Seria | EUKANUBA Breed Specific |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Główny smak | Kurczak |
| Zawiera witaminy | Witamina E |
| Rasa psa | Cocker Spaniel |
| Wielkość psa | Średnie (11 - 25 kg) |
| Efekty zdrowotne | Nasercowy, Zdrowie ogólne, Skóra i sierść |
| Smak karmy | Kurczak |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
Wartości odżywcze
| Wapń | 1,35% |
| Zawartość żelaza | 799 mg/kg |
| Zawartość miedzi | 60 mg/kg |
| Zawartość cynku | 278 mg/kg |
| Zawartość witaminy D3 | 1506 IU/kg |
| Białko | 27% |
| Zawartość witaminy E | 252 mg/kg |
| Fosfor | 1% |
| Włókna surowe | 2,6% |
| Zawartość tłuszczu | 12% |
| Zawartość L-karnityny | 48,2 mg/kg |
| Zawartość witaminy A | 45375 IU/kg |
| Zawartość potasu | 4,4% |
| Popiół surowy | 7,4% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].