EUK
EUKANUBA Restricted Calorie Formula 12kg - sucha karma dla psa
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Zawiera witaminy | Witamina A |
| Smak karmy | Kurczak |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Kategoria | Dla psa |
| Główny smak | Kurczak |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Zawiera witaminy | Witamina D3 |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Smak karmy | Indyk |
| Wielkość psa | Gigant (> 45 kg) |
| Waga produktu | 12 kg |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Wiek pupila | Senior |
Wartości odżywcze
| Włókna surowe | 2,1% |
| Zawartość tłuszczu | 8% |
| Fosfor | 1% |
| Zawartość witaminy D3 | 900 IU/kg |
| Popiół surowy | 6,7% |
| Wapń | 1,2% |
| Zawartość witaminy A | 70000 IU/kg |
| Białko | 28,8% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].