EAV
EVERACTIVE POWERBANK 10 000MAH, 1X USB, 2X USB-C, 20W, QC4+, WYŚWIETLACZ LCD, CZARNY EB-11QB
51,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Gniazdo USB | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4+ |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Wejście: USB-C | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 186 g |
| Szerokość produktu | 17 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB-C x 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyświetlacz LED | Tak |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].