EAV
EVERACTIVE POWERBANK 27 000MAH, 1X USB, 2X USB-C, 162,5W, QC4+, WBUDOWANA LATARKA, WYŚWIETLACZ LCD, CZARNY EB-27Q
291,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wbudowana latarka | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.1 |
| Technologia szybkiego ładowania | Samsung AFC |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 4+ |
| Pojemność baterii | 27000 mAh |
| Technologia szybkiego ładowania | Programmable Power Supply (PPS) |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Wejście: USB-C | Tak |
| Gniazdo USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Waga produktu | 615 g |
| Szerokość produktu | 51,5 mm |
Certyfikaty
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Konstrukcja
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Kabel USB-C x 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].