EXE
EXTREME GŁOŚNIKI 2.0 USB FUSION XP102
16,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | USB |
| Zasilanie | 5V |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| AirPlay | Nie |
| Mikrofon | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Bluetooth | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
Głośniki satelitarne
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
| Zakres częstotliwości | 20 Hz - 20 kHz |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Moc satelit rms | 2 W |
| Impedancja głośnika satelitarnego | 3 Ω |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].