FRM
FARMINA Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato Canine - sucha karma dla psa - 12 kg
412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 13% |
| Białko | 18% |
| Popiół surowy | 7,6% |
| Włókna surowe | 1,7% |
Cechy
| Rasa psa | Każda rasa |
| Bez soi | Tak |
| Efekty zdrowotne | Leczenie alergii, Skóra i sierść |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Alergia pokarmowa |
| Waga produktu | 12 kg |
| Bez konserwantów | Tak |
| Bez laktozy | Tak |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Poprawa zdrowia skóry |
| Wiek zwierzęcia | Dorosły |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Smak karmy | Ryba |
| Smak karmy | Bataty |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Senior |
| Zakres wagowy | 10 kg - 15,9 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Dodatkowe cechy | Alergia |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Kategoria produktu | Karma weterynaryjna |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].