F4D
Fish4Dogs Superior Senior z łososiem (S) 1,5kg (OUTLET)
49,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Sterylizacja |
| Dodatkowe cechy | Cukrzyca |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Nadwrażliwość pokarmowa |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Trzustka |
| Dodatkowe cechy | Dla seniora |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Dodatkowe cechy | Nadwaga |
| Wiek pupila | Senior |
| Seria | FISH4DOGS Superior |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Główny smak | Łosoś |
| Zakres wagowy | 1 kg - 1,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Tendencja do nadwagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Pomoc w utrzymaniu prawidłowej wagi |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Niewydolności trzustki |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona przewodu pokarmowego |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wysterylizowane lub wykastrowane |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Sterylizowane |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Cukrzyca |
| Bez soi | Tak |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Bezglutenowe | Tak |
| Bez cukru | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Wartości odżywcze
| Białko | 22% |
| Popiół surowy | 7% |
| Zawartość tłuszczu | 7% |
| Włókna surowe | 3,5% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].