ADL
Frytkownica beztłuszczowa ADLER AD 6318
318,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Typ kontroli | Dotyk |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 307 mm |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wysokość produktu | 400 mm |
Wskazywanie
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Cechy
| Timer | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica |
| Liczba programów | 9 |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Pojemność | 8 l |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].