ADL
Frytkownica beztłuszczowa CAMRY CR 6313
241,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Zakres temperatury gotowania | 80 - 200 °C |
| Gotowanie beztłuszczowe | Tak |
| Pojemność | 5 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 310 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 375 mm |
Konstrukcja
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Wyjmowany pojemnik | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Typ kontroli | Panel dotykowy |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Obudowa | Wolnostojący |
| Wbudowana lampa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Moc nominalna | 1500 W |
| Moc maksymalna | 2000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].