ADL
Frytkownica beztłuszczowa ADLER AD 6322
220,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulowany termostat | Tak |
| Temperatura (min) | 80 °C |
| Pojemność | 5 l |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Temperatura (maks) | 200 °C |
| Funkcja smażenia | Tak |
Moc
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Moc | 2000 W |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Konstrukcja
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Różowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Miska z nieprzywieralnego materiału | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 310 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 375 mm |
Wskazywanie
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].