GNS
GENESIS GŁOŚNIKI ARSEN 302BT 2.0 CZARNE
427,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Segment rynku | Konsument |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Regulacja poziomu tonów wysokich | Tak |
| Regulacja poziomu tonów niskich | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Zastosowanie | Studio |
| Kolor produktu | Czarny |
Audio
| Moc RMS głośników | 10 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Złącza audio RCA | 1 |
| Bluetooth | Tak |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 3,18 cm (1.25") |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 166 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio (3.5mm), Prąd przemienny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].