LG-
Głośnik Poweraudio LG RNC5
878,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Obsługiwane formaty audio | WMA |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Liczba kanałów | 2 kan. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13,8 kg |
| Głębokość produktu | 344 mm |
| Wysokość produktu | 685 mm |
| Szerokość produktu | 330 mm |
Konstrukcja
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odtwarzacz płyt | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
Radio
| Radio FM | Tak |
Wyświetlacz
| Obsługa znaczników id3 | Tak |
Sieć
| Wi-Fi | Nie |
| Profile Bluetooth | AAC/SBC |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Bluetooth | Tak |
Ergonomia
| Tryby korekcji | Standard |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
Porty i interfejsy
| Dokowanie Apple | Nie |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Kompatybilny z Androidem | Tak |
| Kompatybilny z iOS | Tak |
| Wejście mikrofonowe | 1 |
| Ilość wejść gitarowych | 1 |
| Port USB | Tak |
Multimedia
| Średnica głośnika niskotonowego | 20,3 cm |
| Światło LED RGB | Tak |
| Ilość głośników | 3 |
| Karaoke | Tak |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 5,08 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].