ESP
Zestaw kolumn Esperanza Folk EP122 (2.0; kolor brązowy)
27,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Materiał obudowy | Drewno |
| Kolor produktu | Drewniany |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Głośniki satelitarne
| Impedancja głośnika satelitarnego | 4 Ω |
| Moc satelit rms | 6 W |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Typ głośnika satelitarnego | 2-drożny |
| Pasmo przenoszenia głośnika satelit. | 60 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Tak |
Pozostałe funkcje
| AirPlay | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].