LOG
Głośniki komputerowe Logitech Z906
1 440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | THX |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 5.1 kan. |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Pilot zdalnego sterowania | Podczerwień |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Moc szczytowa (PMPO) | 1000 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 500 W |
Szczegóły techniczne
| Zawartość opakowania | Cztery głośniki satelitarne Jeden głośnik centralny Subwoofer Kabel 6-kanałowego wejścia bezpośredniego Konsola sterowania Bezprzewodowy pilot 3 baterie typu AAA Dokumentacja produktu |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
Pozostałe funkcje
| Ilość dołączonych baterii | 3 szt. |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Waga konsoli sterowania | 500 g |
| Wejśćie 3,5 mm | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Wymiary pilota (szer. x wys. x głęb.) | 43 x 18,9 x 111 mm |
| Waga pilota | 67 g |
| Złącza audio RCA | 1 |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Cyfrowe koncentryczne wyjście audio w | 1 |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 2 |
Zawartość opakowania
| Przewody | Audio Direct |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,6 kg |
| Szerokość opakowania | 428 mm |
| Wysokość opakowania | 383 mm |
| Głębokość opakowania | 435 mm |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 461 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 405 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18,4 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 461 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
Subwoofer
| Ciężar głośnika niskotonowego | 9 kg |
| Wymiary subwoofera (SxGxW) | 281 x 319 x 293 mm |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 165 W |
Głośnik centralny
| Wymiary głośnika centralnego (SxGxW) | 166,3 x 93,5 x 100,3 mm |
| Moc głośnika centralnego | 67 W |
| Centralne głośniki możliwe do zamontowania na ścianie | Tak |
| Ciężar głośnika centralnego | 890 g |
Głośniki satelitarne
| Moc satelit rms | 67 W |
| Waga głośnika satelitarnego | 890 g |
| Satelitarne głośniki możliwe do zamontowania na ścianie | Tak |
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 100,3 x 93,5 x 166,3 mm |
| Liczba głośników satelitarnych | 4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].