LOG
Głośniki Logitech Z207 White
242,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Zawartość opakowania | Dwa głośniki Kabel audio 3,5 mm Dokumentacja |
| Baterie w zestawie | Nie |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 125,6 mm |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Głębokość opakowania | 217 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1 kg |
| Głębokość produktu | 124 mm |
| Wysokość produktu | 241 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
Porty i interfejsy
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejście liniowe | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
Moc
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Dane logistyczne
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 231 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 522 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 262 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,75 kg |
Zawartość opakowania
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 2 |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
Wydajność
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Biały |
| Zastosowanie | PC |
Audio
| Moc szczytowa (PMPO) | 10 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
Wzmacniacz
| Wzmacniacz | Nie |
Głośniki
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 4 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].