TRU
Głośniki Trust POLO 2.0 Black
63,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wzmacniacz
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 301 g |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Głębokość produktu | 74 mm |
Głośniki satelitarne
| Waga głośnika satelitarnego | 301 g |
| Impedancja głośnika satelitarnego | 4 Ω |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Typ głośnika satelitarnego | 1-drożny |
| Moc satelit rms | 4 W |
| Wymiary głośnika satelitarnego (SxGxW) | 77 x 74 x 76 mm |
| Pasmo przenoszenia głośnika satelit. | 150 - 20000 Hz |
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Szczegóły techniczne
| Impedancja | 4 Ω |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Bluetooth | Nie |
Pozostałe funkcje
| Wejście AUX | Tak |
Wydajność
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Moc szczytowa (PMPO) | 8 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | AUX |
| Ilość głośników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].