ADL
Gofrownica Adler AD 3036 (1500W; kolor srebrny)
154,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Szczegóły techniczne
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt wafla | Okrągły |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Moc
| Moc | 1500 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].