ADL
Opiekacz do kanapek Adler AD 3040 (800W; kolor czarny)
165,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Grillowanie | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Termostat | Tak |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Robienie gofrów | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wykończenie | Plastik |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Zawartość opakowania
| Liczba płyt do gofrów | 2 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Płyta do gofrów w zestawie | Tak |
| Liczba płyt do tostów | 4 |
| Liczba płyt do grillowania | 2 |
| Płyta do grillowania w zestawie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1200 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
| Pobór mocy | 800 W |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 11 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].