ADL
Opiekacz 3 w 1 do kanapek Adler MS 3045 (750W; kolor czarny)
124,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Wskazywanie
| Lampka kontrolna | Tak |
Szczegóły techniczne
| Zamykane wieczko | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
Wydajność
| Grillowanie | Tak |
| Robienie gofrów | Tak |
Zawartość opakowania
| Płyta do grillowania w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Płyta do gofrów w zestawie | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1000 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,72 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].