GDD
Gold Dog Snocerek Adult Beef & Salmon 5kg
82,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bez soi | Tak |
| Bezglutenowe | Nie |
| Forma dawkowania | Stały |
| Bez cukru | Tak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Brak szczególnych potrzeb |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Główny smak | Wołowina |
| Kategoria | Dla psa |
| Zakres wagowy | 5 kg - 9,9 kg |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Dodatkowe cechy | Brak szczególnych potrzeb |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Kategoria produktu | Karma sucha |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Rodzaj opakowania | Worek |
| Waga produktu | 5 g |
| Klasyfikacja weterynaryjna | Karma pełnoporcjowa |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnić, że miska psa jest zawsze czysta, aby zapobiec zanieczyszczeniu karmy. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegać zalecanej dawki karmy zgodnie z instrukcjami na opakowaniu. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
Wartości odżywcze
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Popiół surowy | 8% |
| Białko | 23% |
| Włókna surowe | 4% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].