GOV
Govee H6056 Flow Plus; Lampy LED; RGBICWW, Wi-Fi, Alexa, Google
253,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Głębokość produktu | 245 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home App |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,45 W |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 12 W |
| Napięcie | 230 V |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 12 kWh |
| Łączna moc | 18 W |
| Napięcie operacyjne | 12 V |
Cechy
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Biurko |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Model | Inteligentny panel |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Typ mocowania | Biurko / Ściana |
| Temperatura barwowa (min) | 2200 K |
| Współczynnik zachowania strumienia świetlnego | 0,96% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do czyszczenia urządzenia, odłącz je od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w wilgotnym miejscu ani narażonego na bezpośrednie działanie wody. |
| Ostrzeżenia | Unikaj ekstremalnych temperatur oraz bezpośredniego nasłonecznienia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].