UTK
UNITEK KARTA DO STREAMINGU USB-C/A, 4K HDMI 1.4B
106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Video
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 3840 x 2160 px |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu na wyjściu | 1280 x 720@60Hz |
| Maksymalna rozdzielczość obrazu na wyjściu | 1920 x 1080@30Hz |
Porty i interfejsy
| Interfejs wyjściowy | USB Typu-A/USB Typu-C |
| Interfejs hosta | HDMI |
| Wersja HDMI | 1.4b |
Dane opakowania
| Ilość | 1 |
Cechy
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wewnętrzny | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 0,15 m |
Moc
| Napięcie pracy | 5 V |
| Zasilane przez USB | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].