NZX
NZXT MIKROFON NZXT CAPSULE BIAŁY USB-C
291,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | USB |
Mikrofon
| Współczynnik sygnału do szumu mikrofonu | 100 dB |
| Przepływność | 24 bit |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja mikrofonu | 16 Ω |
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 0,1% |
| Model | Mikrofon do komputera |
| Czułość mikrofonu | 120 dB |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do czyszczenia urządzenia, odłącz je od źródła zasilania. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w wilgotnym miejscu ani narażonego na bezpośrednie działanie wody. |
| Ostrzeżenia | Unikaj ekstremalnych temperatur oraz bezpośredniego nasłonecznienia. |
Porty i interfejsy
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 65,1 mm |
| Wysokość produktu | 170,2 mm |
| Waga mikrofonu | 883 g |
| Wymiary (SxGxW) z podstawą | 115 x 131,3 x 252,8 mm |
Wydajność
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85181000 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].