GOV
Govee Lampa podłogowa RGBICW 1000lm, Wi-Fi, Bluetooth H8076C13
263,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Inteligentne oświetlenie podłogowe |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,13 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 1363 mm |
| Głębokość produktu | 200 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Wydajność
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 24 kWh |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].