GOV
Govee Smart żarówka RGB 800LM, Wi-Fi + Bluetooth H6004CC1
56,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1883366 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt może nagrzewać się podczas użytkowania. Unikać dotykania bezpośrednio po wyłączeniu. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą i wilgocią, produkt przeznaczony tylko do użytku wewnętrznego. |
Wydajność
| Wsparcie aplikacji | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home |
Pozostałe funkcje
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | Kadm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Czas eksploatacji baterii | 22,8 lat(a) |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Moc
| Zużycie energii na 1000 godzin | 9 kWh |
| Pobór mocy | 9 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
Cechy
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Lampy | 9 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Temperatura barwowa (max) | 6500 K |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Kąt wiązki | 360° |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Ekwiwalent moc żarówki | 60 W |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Żywotność żarówki | 25000 h |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Model | Inteligentne żarówki |
| Minutnik | Tak |
| Kształt żarówki | Żarówka gruszka |
| Temperatura barwowa (min) | 2700 K |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 66 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 66 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].