GOV
Govee taśma LED 5M Neon Rope Light 2 z obsługą: Matter, HomeKit, Google, Alexa, SmartThings H61D5301
319,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Funkcje regulowane | 12 Music Modes, 64 Scene Modes |
Cechy
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Model | Inteligentny kinkiet |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| Sterowanie głosem | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 5000 mm |
Moc
| Łączna moc | 48 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].