GOV
Govee Taśma LED Basic Strip Light 5m RGBIC, Wi-Fi, Bluetooth H618A3D1
94,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Funkcje regulowane | 11 Music Mode |
Cechy
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Typ mocowania | Sufit / Ściana |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Przeznaczenie | Ściana |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Przeznaczenie | Sufit |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
Wydajność
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home App |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
Moc
| Łączna moc | 12 W |
| Napięcie | 24 V |
| Napięcie operacyjne | 24 V |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 5000 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].