GOV
Govee Taśma LED Strip Light S 5m RGBIC, Wi-Fi, Bluetooth H612ACD1
169,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
Cechy
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Liczba żarówek LED | 120 |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Zmieniające kolor | Tak |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Inteligentne światło paska |
Moc
| Pobór mocy | 2,5 W |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 3 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Maksymalny prąd operacyjny | 1500 mA |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Napięcie | 24 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Pozostałe funkcje
| Cięcie na wymiar | Tak |
| Nie zawiera | Kadm |
| Nie zawiera | Ołowiowe |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
Certyfikaty
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 470 g |
| Szerokość opakowania | 175 mm |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 5000 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].