GOV
Govee Taśma LED Strip Light S z przezroczystą powłoką ochronną 10m RGBIC, Wi-Fi, Bluetooth H612CCD11
244,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Lampy | 36 W |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 2 |
Moc
| Pobór mocy | 36 W |
| Napięcie | 24 V |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
Wydajność
| Współpraca z Asystentem Google | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Współpraca z Apple HomeKit | Tak |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 5000 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].