GOV
Govee TV Backlight Taśma LED do telewizora 46-60 cali H61780A1
65,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 5 V |
| Pobór mocy | 5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | G |
| Maksymalny prąd operacyjny | 2000 mA |
| Zużycie energii na 1000 godzin | 3 kWh |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 3000 mm |
| Waga produktu | 150 g |
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Model | Inteligentne światło paska |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Interfejs | Bluetooth |
| Współczynnik oddawania barw (CRI) | 80 |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Nie |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolory wyświetlacza | 16000000 kol. |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Liczba żarówek LED | 90 |
Wydajność
| Obsługiwane aplikacje | Govee Home |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
Szczegóły techniczne
| Typ produktu | Zestaw oświetlenia otoczenia |
Pozostałe funkcje
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 45 °C |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].