GOV
Govee TV Backlight Taśma LED do telewizora 55-65 cali, RGBICW, Wi-Fi + Bluetooth H60993D1
338,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Adapter zewnętrznego zasilania | Tak |
| Napięcie wyjściowe DC | 12 V |
| Pobór mocy (max) | 24 W |
Cechy
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Współpraca z Google Home | Tak |
| Sterowanie głosem | Tak |
| Kolor światła | RGBICW |
| Liczba sekcji | 4 |
| Minimalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Współpraca z Amazon Alexa | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Diody LED na metr | 30 |
| Typ produktu | Zestaw oświetlenia otoczenia |
| Liczba kamer | 1 |
Porty i interfejsy
| Typ portu USB | USB Type-C |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 3,6 mm |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane logistyczne
| Ilość sztuk | 1 |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | ICES |
| Certyfikaty zgodności | Industry Canada (IC) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].