GCE
GREEN CELL POWERBANK POWERPLAY 20S BIAŁY 20000MAH 22,5W 3X USB-C PD 1X USB-A
134,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | USB Type-A na USB Type-C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Waga produktu | 450 g |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
Wydajność
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 18 W |
| Źródło ładowania | USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Technologia szybkiego ładowania | Super Fast Charging |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Adaptive Fast Charging |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 1.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 2.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Ultra Charge |
Porty i interfejsy
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Złącze USB typu A | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 3 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
Konstrukcja
| Kształt | Prostokątny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Diody LED | Poziom naładowania |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].