GCE
GREEN CELL POWERBANK POWERPLAY PRO PL 20800MAH 65W 3X USB PD
280,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Kolor produktu | Zielony |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kształt | Prostokątny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80,9 mm |
| Waga produktu | 585 g |
| Szerokość produktu | 186,1 mm |
| Wysokość produktu | 22,6 mm |
Wydajność
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 20800 mAh |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Wbudowane radio | Nie |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
Porty i interfejsy
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Moc wyjściowa portu 3 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 1 | 65 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 18 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 20800 W |
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].