GCE
GREEN CELL POWERBANK POWERPLAY ULTRA 26800MAH 128W 2XUSB-C PD 2XUSB
588,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie operacyjne | 5,9,12,15,20,3.3-11 V |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3,25 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 128 W |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Napięcie | 5,9,12,15,20 V |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 2,4 A |
Porty i interfejsy
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Grafitowy |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
Wydajność
| Pojemność baterii | 26800 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Wydajność | 90% |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 80,9 mm |
| Wysokość produktu | 22,6 mm |
| Waga produktu | 590,3 g |
| Szerokość produktu | 186,1 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj na działanie wysokich temperatur lub bezpośredniego światła słonecznego. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia ani nie demontuj. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi zbierania i recyklingu odpadów elektronicznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].