GCE
GREEN CELL UPS POWERPROOF 360W/650VA MODYFIKOWANA SINUSOIDA
210,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Zimny start | Tak |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Napięcie baterii | 12 V |
Cechy
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 6,5 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Pseudo sine |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].