GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS UPS13 1000VA 900W DO SZAF SERWEROWYCH RACK RTII
1 194,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Wbudowany wentylator | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość baterii | 2 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
Cechy
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 110 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Moc rzeczywista | 900 W |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 200 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
Porty i interfejsy
| Port RS-232 | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13,9 kg |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 86,5 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].