GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS UPS14 2000VA 1800W DO SZAF SERWEROWYCH RACK RTII
1 954,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Cechy
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 290 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 110 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 200 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Moc rzeczywista | 1800 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 2 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 45/65 Hz |
Konstrukcja
| Układ | Rack |
| Kolor produktu | Czarny |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Ilość komór baterii | 4 |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 20,1 kg |
| Wysokość produktu | 542 mm |
| Głębokość produktu | 86,5 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].