GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS01LCD POWER PROOF 600VA 360W
258,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przebieg falowy | Sinus |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 230 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,6 kVA |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
Bateria
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Układ | Tower |
Porty i interfejsy
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wtyczka | Typu F |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Typ portu USB | USB Typu B |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Waga produktu | 4,25 kg |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 101 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].