GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS02 POWER PROOF 800VA 480W
332,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 2 x gniazdo sieciowe |
| Wtyczka | Typu F |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Porty modemu rj-11 | 1 |
| Typ portu USB | USB Typu B |
| Port USB | Tak |
Bateria
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
Cechy
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Moc rzeczywista | 480 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,8 kVA |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Głębokość produktu | 298 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Szerokość produktu | 101 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].