GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS03 POWER PROOF 1000VA 600W
448,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Przebieg falowy | Sinus |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,999 kVA |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Waga produktu | 7,8 kg |
| Głębokość produktu | 149 mm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Bateria
| Czas ładowania | 8 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Typy wyjść AC | Typu F |
| Port USB | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].