GCE
GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS08 POWER PROOF 1000VA 700W
737,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Typy wyjść AC | IEC 320 |
| Interfejs SCSI | RJ-45 |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Czas ładowania | 8 h |
| Napięcie baterii | 12 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 146 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Wysokość produktu | 160 mm |
Cechy
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc rzeczywista | 700 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1000 kVA |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 6 ms |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].