ADL
Grill elektryczny ADLER AD 6610
233,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 135 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Wysokość opakowania | 385 mm |
| Szerokość opakowania | 580 mm |
| Waga produktu | 4,15 kg |
Wydajność
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łączna moc | 3000 W |
| Model | Gril |
| Regulowany termostat | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Liczba palników/stref gotowania | 2 strefy |
| Bezstopniowy regulator temperatury | Tak |
| Źródło ciepła | Prąd elektryczny |
Konstrukcja
| Układ | Blat |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt płyty grzewczej | Prostokątny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Pokrywka | Tak |
| Typ górnej powierzchni | Ruszt + patelnia |
Zawartość opakowania
| Dołączone akcesoria grilla | Szpatułka |
Ergonomia
| Koła transportowe | Nie |
| nogi | Nie |
| Typ kontroli | Obrotowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie musi być podłączone do gniazdka z uziemieniem. |
| Ostrzeżenia | Nie używać na zewnątrz ani w pobliżu wody. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni podczas użytkowania. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].