ADL
Grill elektryczny CAMRY CR 3044
125,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pokrywka | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zamykane | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Tacka ociekowa | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Układ | Prostokątny |
| Diody LED | Tak |
Moc
| Moc | 2100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 / 60 Hz |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 310 mm |
| Wysokość opakowania | 350 mm |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,79 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].